KONSULTANTKA AVON

Avon jest znana marką dobrych jakościowo kosmetyków, dlatego znalezienie nowych klientek będzie dla Ciebie proste. Będąc konsultantką Avon pozyskujesz bazę stałych klientek zapewniając sobie regularny dochód w każdym katalogu Dla wielu osób bycie konsultantką Avon to jedyne źródło utrzymania.

Dodatkowo jeżeli jesteś przedsiębiorczą osobą, która skupia wokół siebie wiele osób, możesz zostać liderem Avon zapraszając inne konsultantki do współpracy dzięki czemu Twoje dochody staną się jeszcze większe.

Rabaty

Po rejestracji otrzymujesz upust na zamówione kosmetyki od 20% do 40%

Nowości taniej

Dostęp do kosmetycznych nowości w niższych cenach przed pojawieniem się produktów w sprzedaży katalogowej

Prezenty

Nowe konsultantki otrzymują prezenty na start w programie “Twój Pewny Start”

Elastyczność

Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówień co katalog

N

Próbki

Jako konsultantka Avon otrzymujesz próbki w specjalnych cenach dzięki czemu przetestujesz produkty

Gwarancja

Jeśli zakupiony produkt nie spełnia wymagań klientki, a jego zużycie nie przekracza 20%, możesz go zwrócić, masz na to 3 m-ce

Brak wpisowego

Rejestracja do Avon jest całkowicie darmowa

i

Promocje Netto i Focus

Dostęp do gazetki z promocjami Netto oraz do magazynu Focus wspierającego sprzedaż

Konkursy

Atrakcyjne rabaty i konkursy przeznaczone tylko dla konsultantek Avon

Szkolenia

Szkolenia poprzez Internet – webcasty, e-szkolenia

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ

Jak dołączyć do zespołu? To bardzo proste rejestrujesz się przez formularz na naszej stronie , po chwili dostajesz sms-a z hasłem oraz maila z numerem personalnym, dzwonimy do Ciebie by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz aby rozwiać wszystkie wątpliwości .Po zalogowaniu się na stronie AVON przez opcje “pierwsze logowanie” jesteś już konsultantką i możesz zamawiać ? Nie podpisujesz żadnych umów, sama decydujesz za jaka kwotę oraz kiedy składasz zamówienie. Kosmetyki zmawiać możesz na swoje potrzeby, albo zbierać zamówienia od znajomych i rodziny przy tym zarabiając!

JAK ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ AVON?

REJESTRACJA DO AVON

Wypełniając formularz na naszej stronie, otrzymasz od nas pełne wsparcie: zapewnimy Tobie wszelkie niezbędne narzędzia oraz pomoc doświadczonych liderów. Możesz po prostu spróbować – i tak nie wiążą Cię w Avon żadne zobowiązania – a zyskać można naprawdę bardzo wiele. Realizuj nową pasję, poznawaj ciekawych ludzi i zyskaj stałe źródło dochodu!

DOŁĄCZ DO AVON

Zostań konsultantką Avon już dziś i zarabiaj razem z Nami na sprzedaży produktów nawet do 40%.